︎ AKTUALNE GODZINY OTWARCIA ︎

︎poniedziałek-czwartek: 15:00-21:00
︎piątek: 12:00-21:00
︎sobota-niedziela: 10:00-21:00

*ze względu na rezerwację, prosimy przed przyjściem sprawdzić kalendarz :)Jesteśmy pierwszą w Małopolsce wrotkarnią stworzoną z myślą zarówno o zaawansowanych jak i stawiających pierwsze kroki na wrotkach i rolkach.
Należymy do pokolenia, które jeszcze spędzało czas aktywnie na podwórku m.in. na wrotkach.
Chcemy pokazać dzieciom, że nasze zabawy z dzieciństwa nie zestarzały się i potrafią być alternatywą dla gier komputerowych. Na naszym torze różnice wieku niwelują się i każdy bawi się świetnie. Zapraszamy na szaloną zabawę i lekcje jazdy ︎

INSTRUKTORZY:

Polecamy i zapraszamy na skorzystanie z lekcji z naszymi instruktorami, którzy posiadają licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Każdy z nich stawia na rozwój wrotkarskich umiejętności, nie tylko u najmłodszych ale również u starszych kursantów.

Oferujemy także lekcje z instruktorem ze szkółki rolkowej I Love Rolki Kraków - Arkadiusz German posiada licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich; od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Arka możecie poznać na zajęciach indywidualnych, jak i na sekcji slalomowej. Jest to jedyny w Krakowie instruktor, który uczy freestyle slalomu.

Zrobimy wszystko, aby rozpalić w Tobie „zajawkę”, która na lata zostanie z Tobą ︎

︎ Cennik lekcji z Instruktorem (patrz: OFERTA)

Z Krakowską Kartą Dużej Rodziny (KKR3+) i Kartą Dużej Rodziny (KDR) 20% zniżki na jazdę na wrotkach/rolkach oraz lekcję z instruktorami.Więcej o KKR: www.kkr.krakow.pl


Do pobrania:
︎ REGULAMIN ︎
︎ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ︎
︎ KONSPEKT ZAJĘĆ DLA DZIECI ︎
︎ KONSPEKT ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH ︎
︎ RODO ︎
︎ ZGODA RODZICÓW ︎
︎ OŚWIADCZENIE OPIEKUNA GRUPY ︎
︎POWRÓT
Mark