Jeździmy codziennie:
pn–pt: ︎ 12–21 sb,nd: ︎ 10–21

Jesteśmy pierwszą w Małopolsce wrotkarnią stworzoną z myślą zarówno o zaawansowanych jak i stawiających pierwsze kroki na wrotkach i rolkach.
Należymy do pokolenia, które jeszcze spędzało czas aktywnie na podwórku m.in. na wrotkach.
Chcemy pokazać dzieciom, że nasze zabawy z dzieciństwa nie zestarzały się i potrafią być alternatywą dla gier komputerowych. Na naszym torze różnice wieku niwelują się i każdy bawi się świetnie. Zapraszamy na szaloną zabawę i lekcje jazdy ︎INSTRUKTORZY:

Polecamy i zapraszamy do skorzystania z lekcji z naszym instruktorem Dawidem Duczyńskim, który posiada licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Stawia na rozwój wrotkarskich umiejętności u najmłodszych. W pracy z dziećmi główną zasadą jest zabawa poprzez naukę, im więcej zabawy, tym więcej nauki. Dawid czerpie satysfakcję z nauczania innych, a największą radość sprawia mu obserwowanie efektów pracy, a przede wszystkim uśmiech na buzi kursanta ︎

Oferujemy także lekcje z instruktorem ze szkółki rolkowej I Love Rolki Kraków - Arkadiusz German posiada licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich; od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Arka możecie poznać na zajęciach indywidualnych, jak i na sekcji slalomowej. Jest to jedyny w Krakowie instruktor, który uczy freestyle slalomu.

Ponadto zawsze możecie liczyć na pomoc ze strony naszej pozostałej ekipy. Nasi pracownicy to osoby, które z rolkami/wrotkami związane są od kilku lat. Z chęcią dzielą się swoją wiedzą z innymi.

Zrobimy wszystko, aby rozpalić w Tobie „zajawkę”, która na lata zostanie z Tobą ︎

︎ Cennik lekcji z Instruktorem (patrz: OFERTA)

Z Krakowską Kartą Dużej Rodziny (KKR3+) i Kartą Dużej Rodziny (KDR) 20% zniżki na jazdę na wrotkach/rolkach oraz lekcję z instruktorami.

 

Więcej o KKR: www.kkr.krakow.pl

Mark